fbpx

 “Twitter”: Katica nuk mund të gjenden në Google, Maqedonia fitoi KAT-women

-

Prokurorja publike Katica Janevs që herët në mëngjes u emërua për prokurore publike speciale është enigmë e vërtetë. Përveç emrit dhe biografisë së shkurtër, për prokuroren publike nga Gjevgjelia në kërkuesin Google s’mund të gjendet asnjë fotografi, që shkaktoi reagime nëpër rrjetet sociale

 

https://twitter.com/KureNaTocak/status/643674676779200513

https://twitter.com/dimanovski/status/643681054629490688

https://twitter.com/Gjavolot/status/643679012032802816

https://twitter.com/Gjavolot/status/643667899136253952

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.