fbpx

Bombë në selinë e FIFA-s?

-

Policia zvicerane filloi hetim për kërcënim me bombë në Kongresin e Federatës ndërkombëtarë të futbollit (FIFA) në Cyrih.

Kongresi i FIFA do të vendos sot përmes votimit të fshehtë për kryetarin e ri të kësaj organizate ndërsa në këtë garë marrin pjesë lideri aktual Sep Blater dhe princi i Jordanit, Ali bin Al Husein.

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
online free course