fbpx

Ndërron jetë futbollisti Aleksandar Pandovski

-

Ka ndërruar jetë futbollisti maqedonas AleksandarPandovski, i cili po luftonte me jetën pas aksidentit të rëndë që ndodhi para pak ditësh në dalje të Shkupit.

Makina tip “Golf” me të cilën po lëvizte Pandovski dhe babai i tij ka humbur kontrollin dhe me një shpejtësi prej më shumë se 100 kilometrash në orë është përplasur në shtyllën e betonit tek pompa e benzinës “Makpterol”, në dalje të Shkupit, shkruan „Meta”.

Aleksandar Pandovski ka qënë pjesë e Vardarit, Rabotniçkit, ndërsa ekipi i tij i fundit ka qenë në Euromilk.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.