fbpx

Lupço Andonovski dhe Goranço Saveski, drejtorë të rinj të DSK dhe BSP

-

Lupço Andonovski është pasardhësi i ri i drejtorit të deritanishëm të DSK-së, Sasho Mijalkov ndërsa Goranço Savevski është drejtori i ri i Byrosë për siguri publike në MPB, në vendin e Mitko Çavkov, i cili mori postin e ministrit të brendshëm, njofton “Telma”.

Ky është vendimi në seancën e sotme të Qeverisë së RM-së. Emërimi i drejtorëve të rinj vjen pas dorëheqjeve të Sasho Mijalkov dhe Gordana Jankulloska.

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free
online free course