fbpx

Han të hënën në Shkup

-

Komisari për zgjerim të Bashkimit Evropian, Johanes Han, të hënën do të vjen në Shkup,

“E ndjekim nga afër zhvillimin e ngjarjeve në Maqedoni dhe u bëjmë thirrje të gjithë partive të vazhdojnë të punojnë për ta implementuar Marrëveshjen e Përzhinos. Euro-komisari Han ka në plan që javën tjetër ta vizitojë vendin tuaj, saktësisht të hënën” tha sot zëdhënësja e tij, Maja Kocijançiq.

 

 

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.