fbpx

Johannes Hahn in Skopje on Monday

-

Commissioner for European Neighbourhood Policy and Enlargement Negotiations, Johannes Hahn, on Monday will travel to Skopje.

“We are closely monitoring developments and urge all parties to continue to work on implementing the Przhino Agreement. Commissioner Hahn plans next week to visit the country, to be exact, he arrives on Monday”, said his spokeswoman, Maja Kocijancic.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.