fbpx

Raporti i PSP-së të hënën para deputetëve

-

Raporti i dytë i Prokurorisë Speciale Publike, të hënën në ora 12, do të jetë para seancës plenare të Kuvendit.

Në ueb- faqen e Kuvendit është përcaktuar seancë për vetëm dy pika të rendittë ditës, përkatësisht Raporti i PSP-së dhe raporti vjetor për punën e prokurorive publike të Maqedonisë.

Raportin me siguri do ta prezantojë prokurorja speciale publike Katica Janeva, e cila në konferencën e fundit për shtyp shprehu gatishmërinë që të prezantohet edhe para deputetëve dhe para Këshillit të prokurorëve publik

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.