fbpx

Johanes Han nuk do të vijë në takimin e liderëve të hënën në Shkup

-

Johanes Han nuk do të vijë në takimin e liderëve që do të mbahet të hënën e ku do të bëhen përpjekjet e fundit që të arrihet marrëveshje mes liderëve të opozitës dhe pushtetit për tejkalimin e krizës, njofton “A1on”.

“Komisari nuk do të jetë prezent në takim, por ngel në kontakt me bashkëbiseduesit dhe i lë të hapura kanalet e komunikimit” deklaroi zëdhënësja e jashtme dhe e sigurisë në BE, Maja Kocijançiq.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.