This page was exported from Meta.mk [ http://meta.mk ]
Export date: Thu Feb 21 13:48:53 2019 / +0000 GMT

Бензинот поевтинува за три денари
Бензинот поевтинува за 3 денари од ноќеска на полноќ, одлучи Регулаторната комисија за енергетика.

Еден литар „еуросупер БС-95“ ќе се продава за 55 денари, а „еуросупер БС-98“ за 57 денари.

Цената на дизелот останува на 41 денар за еден литар.

Post date: 2016-02-22 12:53:59
Post date GMT: 2016-02-22 11:53:59
Post modified date: 2016-02-22 12:53:59
Post modified date GMT: 2016-02-22 11:53:59

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com