fbpx

Sot mbahet Kongresi i Programit të LSDM-së

-

Sot do të mbahet Kongresi i Programit të LSDM-së, ndërkaq nga partia thonë se Kongresi është i hapur për të gjithë të interesuarit dhe përfaqësuesit  e sektorit civili të cilët dëshirojnë të kontribuojnë në programin e ri për qytetarët dhe për Maqedoninë.

– LSDM-ja fton  qytetarët dhe opinionbërësit të marrin pjesë në programin e ri të LSDM-së. Kongresi  do të miratojë programin i cili do të jetë pjesë e përbërëse e programit zgjedhor të Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë dhe qytetarëve, thonë nga LSDM-ja.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.