fbpx

LSDM fuqishëm denoncon incidentin në rajonin e Likovës.

-

Nga partia thonë se moszbardhja e incidenteve me karakter sigurie për të cilat informon pushteti në periudhën  fundit, le hapësirë për spekulime të ndryshme.

“Seriozisht dyshojmë  në kapacitet e institucioneve të cilat janë zyra partiake të pushtetit.   Ftojmë qytetarët të jenë të përmbajtur dhe mos bien pre e çfarëdolloj skenari”, thuhet në kumtesën e LSDM-së

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.