fbpx

Sigurohen 20 ton ujë për mitingun e opozitës

-

Qytetarët filluan të grumbullohen për mitingun e opozitës, i cili për 1 orë pritet të filloj para Qeverisë.

Sipas të dhënave të LSDM-së, për ndjekjen dhe raportimin e mitingun janë akredituar mbi 150 gazetarë nga vendi dhe jashtë.

Për qytetarët janë siguruar rreth 20 ton ujë të ambalazhuar.

Për momentin në skenë është bendi “Reporters” ndërsa paraqitje do të kenë edhe “Belize Bend”, Beni Shaqiri (Beni “Non Stop” ) dhe Krume Spasovski.

Moderator i ngjarjes do të jetë Vladimir Lazarevski.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.