fbpx

Liderët e partive në pauzë merren vesh për hapat e mëtutjeshëm

-

Përderisa në Klubin e Deputetëve Zoran Zaev lideri i LSDM-së, dhe Nikolla Gruevski i VMRO-DPMNE-së në pauz janë ulur ndaras me njëri tjetrin, e kundërta ka ndodhur me liderët e partive shqiptare, raporton Almakos.

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe ai i PDSH-së Menuh Thaçi kanë zgjedhur që së bashku të dhezin nga një cigare, e se për çfarë është biseduar nuk dihet.

Pauza akoma vazhdon.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.