fbpx

Çavkov me telegram ka urdhëruar DSK-në dhe BSP-në të zbatojnë vendimin e Gjykatës administrative

-

Zv- ministri i brendshëm Mitko Çavkov sot në mëngjes përmes telegramit ka njoftuar drejtorët e Byrosë për siguri publike dhe Drejtorisë së sigurimit dhe kundër –zbulimit se janë të obliguar menjëherë të zbatojnë vendimin e Gjykatës administrative që dje i futi jashtë fuqisë të gjithë 29 vendimet që një ditë para Vitit të ri i solli ministri teknik i brendshëm, Oliver Spasovski.

Dje ministri i brendshëm Oliver Spasovski akuzoi Çavkovin se haptazi bën thirrje për mos- respektim të sistemit të sigurisë në MPB.

 

Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
lynda course free download
download xiomi firmware
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download