Бјорк со видеоспот од 360 степени


       
Рејкјавик, 9 јуни, 2015 - 16:20 (META) 

Исландската поп-дива Бјорк направи видеоспот од 360 степени за нејзината нова песна „Stonemilker“ што може да се погледне на „Јутјуб“ без дополнителна опрема.