fbpx

Papritur ndërron jetë Vlado Gjorçev, gazetari dhe redaktori i “Meta”

-

Në orët e hershme të mëngjesit, në mënyrë të papritur ndërroi jetë Vllado Gjorçev, gazetar dhe redaktor në Agjencinë e Lajmeve “Meta”.

Gjorçev punoi në shumë media në mesin e cilave edhe “Veçer”, “Vreme”, “Shpic”, “Plus Info” dhe “Libertas”.

Para pak kohe Gjorçev e mori çmimin e dytë në konkursin për tregim më të mirë hulumtues gazetares me temë “Korrupsioni”, si pjesë e Programit të USAID-it për antikorrupsion.

Agjencia e lajmeve “Meta”, por edhe skena mediatike në vend ngeli pa një redaktor të shkëlqyeshëm, gazetar, shkrues i palodhshëm dhe mik i vërtetë.

Mbetjet mortore do të dorëzohen nesër në morgun e varrezave në Gjorçe Petrov në orën 12 ndërsa varrimi do të bëhet në ora 13.

 

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
download coolpad firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course