fbpx

Gruevski është përgjigjur kot

-

Përgjigjet e kryeministrit Nikolla Gruevski, i cili aktualisht i jep para anëtarëve të Komisionit Anketues për skandalin me përgjimet, kanë qenë shumë kot, boshe informojnë gazetarët nga Komisioni.

Siç thonë, puna po shkon në atmosferë të qetë dhe deri më tani kryeministri nuk ka dhënë asnjë informatë të klasifikuar.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.