Bombë para gjykatës së Shkupit

Sonte rreth orës 20:00 ka ndodhur një shpërthim para gjykatës në Shkup. Nuk dihen shkaqet e shpërthimit. Ndërkohë që raportohet se nga shpërthimi nuk ka viktima, por është shkaktuar dëm i vogël material. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin. Për informata më të hollesishme nga MPB-ja paralajmërojnë për nesër.