fbpx

Këshilli Qendror i LSDM-së aprovoi publikimin e “bombës” së Zaevit

-

LSDM-ja nëpërmjet aksionit “E vërteta për Maqedoninë” prej të hënës do të filloj me publikimin e materialet dhe për  aktet kriminele të Qeverisë.

Anëtarët  e KQ të LSDM-së  autorizuan kryesinë e partisë  të fillojë me publikimin e provave.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.