fbpx

Përfundon takimi i liderëve- pa marrëveshje

-

Takimi i liderëve ka përfunduar dhe liderët e partive janë larguar nga Klubi i deputetëve. Askush prej tyre nuk është prononcuar, por paralajmëruan se secila parti do të dërgoj njoftim para opinionit.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.