fbpx

Robert Ordanoski nuk është më drejtor i Agjencisë së komunikimeve elektronike (AKE).

-

Informacionin e këtillë, Ordanoski sot e publikoi në profilin e tij në Facebook, ku shton se nuk është drejtor sepse nuk është riemëruar.

“Isha drejtor i AKE pesë vite, nuk do të vazhdoj këtu dhe nuk e di ku do ta vazhdoj karrierën profesionale” deklaroi Ordanoski për “Meta”.

Në postin e drejtorit të Agjencisë, Ordanoski erdh nga “T Mobile” ku punoi 10 vite si drejtor i inxhinierisë.

Drejtori i ri i AKE është Vlladimir Ristevski.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.