fbpx

Lavezi nënshkruan me Liverpul

-

Liverpul ka arritur marrëveshje me skuadrën e PSZH për angazhimin e sulmuesit argjentinas Ezekiel Lavezi, njofton portali “Sportmediaset”.

Lojtari 29 vjeçar në ditët e ardhshme pritet të udhëtojë për në Angli ndërsa siç thekson portali, në transferimin prej 10,5 milion eurove nuk përfshihen bonuset e ndryshëm që varen nga loja e treguar në ndeshjet e ardhshme.

Këtë sezon Lavezi për skuadrën nga Parisi luajti 18 ndeshje në kampionat dhe Ligën e Kampionëve ndërsa shënoi 2 gola.

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download karbonn firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course