fbpx

Prognozë e jashtëzakonshme e DPHM: Sonte mot i ndryshueshëm në Maqedoninë Lindore

-

Lugina e Strumicës, Berova, Delçeva dhe rajoni i Velesit pritet sonte të përfshihen nga moti me shi- njoftojnë nga DPHM.

Prej atje informojnë se, sipas të dhënave me të cilat posedon reparti i analizave dhe prognozave të motit dhe fotografitë e radarit nga qendra Gjurishte, moti do të jetë me intensitet mesatar dhe do të përcillet me shi të rrëmbyeshëm dhe erë të fortë.

 

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
online free course