fbpx

Mejson në Totenhem deri vitin 2020

-

Lojtari anglez Rajan Mejson ka vazhduar kontratën me Totenhem deri vitin 2020, njoftuan nga klubi londinez. Mejson është mesfushorë dhe ka 23 vite.

Lojtari i ri ka kaluar shkollën e të rinjve në Totenhem, por gjatë karrierës së tij luajti si lojtar i huazuar në Jeovila, Donkaster, Milvol, Lorien dhe Suindon.

Këtë sezon luajti në 18 ndeshja me 1 gol të shënuar për përbërjen e parë të Spurs.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.