fbpx

Zhduket një vajzë 15 vjeçe nga Tetova dhe djalë 22 vjeçar nga Kumanova

-

Dje në Tetovë, D.M (49) nga fshati Brvenicë ka lajmëruar se është zhdukur vajza e tij 15 vjeçe. Sipas deklaratës së babait, vajza herën e fundit është parë më 23.01.2015 rreth orës 14.00

Si i zhdukur është paraqitur edhe një djalë 22 vjeçar nga Kumanova. Në polici zhdukjen e tij e ka paraqitur nëna e tij A.T.M.

Policia ndërmerr masa për gjetjen e tyre.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.