fbpx

Zoran Stavreski në Nju Jork: Me detyrë pune apo në pushim?

-

Ministri i financave Zoran Stavreski është në Nju Jork, mëson agjencia e lajmeve “Meta”.

Korrespodenti i “Meta” ka fotografuar ministrin Stavreski dje, në afërsi të Muzeut të artit modern (MOMA) në Nju Jork.

Nga Qeveria dhe Ministria e financave sot nuk morëm përgjigje nëse ministri është në pushim vjetor apo është në vizitë pune në SHBA.

Sot asnjëri nga zëdhënësit e Qeverisë dhe ministrisë së financave nuk iu përgjigje telefonatave tona për konfirmimin e kësaj informate.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.