fbpx

Gezetari Tomisllav Kezharovski urgjentisht dërgohet në burgun e Shutkës

-

Gazetari Kezharovski, të cilit dje Gjykata e Apelit ia uli dënimin me burg,  në dy vjet sonte është dërguar në burgun e Shutkës. Këtë e vërtetojë edhe bashkëshortja e tij në profilin saj të Fejsbukut.

“Skandaloz dhe politik e jo vendim gjyqësor “ është qëndrimi i shoqatave të gazetarëve pas publikimit të aktvendimit të Gjykatës së Apelit, me të cilin Tomisllav Kezharovski dënohet me dy vjet burg për rastin “Likuidimi” i cili akuzohet për zbulim të identitetit të dëshmitarit të fshehur.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.