fbpx
Tag: разгворо

tag: разгворо

A i zbuloi Zaevi fluturaket sekrete të Mijallkovit?

Në një prej bisedave të përgjuara që i publikoi lideri opozitar Zoran Zaev, mes ministres së brendshme Gordana Jankulloska dhe drejtorit të DSK-së, Sasho Mijalkopv, shefi i policisë sekrete ankohet se kuadri është i plotë, pa të cilin nuk mund të punohet “as fluturaket e as helikopterët”. Në çfarë fluturake mendon Mijalkov në bisedën me ministren? Ish pjesëtar të komunitetit të...