fbpx

Unaza që qon në Negotinë deri në ora 18 do të jetë e mbyllur

-

Unaza nga Gradsko deri në Negotinë sot nga ora 5 deri në orën 18 do të mbyllet për komunikacion për shkak të filmit francez “A Fond”.

Komunikacioni sot në rrugët shtetërore zhvillohet vende vende rrugë me lagështi.  LAMM rekomandon kujdes në drejtimin e automjetit, shpejtësi të përshtatur gjatë qarkullimit dhe respektim të sinjalizimië të vendosur rrugor.

Duhet kujdes të veçantë nga akset rrugore Katllonovë- Veles, Mavrovë- Dibër- Strugë, Demir Kapi- Udovo- Delcevë dhe Vinicë- Berovë, ku më shpesh ka paraqitje  e rrokullisjes gurëve.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.