fbpx

Simone Filipini: Koha është për ndryshime në Maqedoni

-

Ish ambasadorja e Holandës në Maqedoni, Simone Filipini në rrjetin social në Facebook ka dhënë porosi se është koha për ndryshime në Maqedoni.

“Koha është për ndryshime në Maqedoni. Një shtet mund të zhvillohet me një udhëheqësi pozitive dhe përgjegjëse. Sa mund të shoh dhe dëgjoj , qytetarët e Maqedonisë janë lodhur me negativizëm. E rëndësishme është  që Nikolla Dimitrov dhe një numër i madh i liderëve kanë bërë hapin e huhur”, shkruan Filipini.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free