fbpx
Tag: Сефер Селими

tag: Сефер Селими

Pse pas pesë vjetësh Pendarovski u bë person konsensual?

Rikandidimi i Stevo Pendarovskit për president të Maqedonisë së Veriut, dhe mbështetja e të njëjtit nga Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), ka ngjallur reagime të shumta në publik: “A u desh të kalojnë pesë vjet, që Pendarovski të jetë konsesual?” dhe “Çfarë ndryshoi te Pendarovski që u bë person konsesual për BDI-në?”, njofton Portalb.mk. Edhe pse të kontaktuar, nga Bashkimi Demokratik për...