fbpx

Government spent 36,500 euros on fitness equipment

-

Office of General and Common Affairs of the Government today signed an agreement for the purchase of fitness equipment with company “Sonics”.

In the contract, which is announced on electronic procurement system, writes that two fitness bikes with backrest, three static bikes, four pieces of equipment for lifting weights and weighs about five rod are procured.

For the purchase of this equipment, Government will allocate 36,500 euros.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.