fbpx

Ivo Vajgl arrives in Macedonia tomorrow

-

European Member of Parliament, Ivo Vajgl, who is the rapporteur for Macedonia in the European Parliament and the mediator in the negotiations between VMRO-DPMNE and SDSM, to overcome the political crisis arrives in Skopje tomorrow.
His visit is to inform himself about the negotiations on the implementation of the Przhino Agreement.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.