fbpx

Ivo Vajgël nesër për vizitë në Maqedoni

-

Raportuesi për Maqedoninë në Parlamentin Evropian dhe ndërmjetës në negociatat mes katër partive BDI, PDSH, VMRO-DPMNE dhe LSDM për tejkalimin e krizës politike në vend, eurodeputeti Ivo Vajgël nesër vjen në Maqedoni.
Vizita e tij është që të informohet për negociatat rreth zbatimit të Marrëveshjes ëë Përzhinos.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.