fbpx

Twitter reactions to Gruevski’s sarcasm

-

Many vitriolic reactions to the sarcastic laughing of Prime Minister Nikola Gruevski who, on the recordings presented by Zoran Zaev today, openly rejoice for demolition of building “Cosmos” of Fijat Canoski, appeared on the social network “Twitter”.

On the audio recordings can be heard how Gruevski imitates Canoski when he begged him not to demolish his building, which is followed by a long and sarcastic laughter.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.