fbpx

The Government will spend 2.82 million euros for rental of offices at NATO headquarters

-

During today’s session, the Government has made a decision to spend 2.82 million euros for purchasing administrative offices and a parking lot, including the renovation of the offices at NATO’s headquarters.

There are offices where the Permanent Mission of the Republic of North Macedonia to NATO will be located.

The Mission will be accommodated in a room of 996 square meters.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.