fbpx

Two more bodies found in Golema Rechica

-

The number of casualties following the floods in the Tetovo region has increased. According to the residents of Golema Rechica, two more bodies had been discovered in their village, who were from the Shar Mountain village of Lisec.

It is assumed that there are two more casualties who are still missing. The residents of Mala Rechica say they are still searching the area.

In Golema and Mala Rechica the supply of water has been cut off. The residents of these villages are waiting for water trucks.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.