fbpx

The debate on the budget in Parliament scheduled for November 16

-

The dispute over the budget has been scheduled for November the 16th at 12:00 pm.

“The Government submitted the revised draft budget for 2016 to Parliament. The Parliament Speaker Trajko Veljanoski scheduled another plenary session on November the 16th at 12:00 pm” announced the Cabinet of the President of Parliament.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.