fbpx

This afternoon Orav will present the progress report to President Ivanov

-

The Head of Delegation of the European Union, Ambassador Aivo Orav, today meets with President Gjorge Ivanov to present the progress report from the European Commission on the Republic of Macedonia for 2015.

As announced, the meeting will be held this afternoon at the Presidential Residence

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.