fbpx

Passports can be picked up today

-

MIA informs the citizens that due to increased interest, the administrative services in all cities will work on Saturday from 8.30 to 16.30, for issuing passports that are already prepared.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.