fbpx

Zaevi publikoi biseda ku janë përgjuar politikan, gazetarë, biznesmenë

-

Lideri LSDM-së në konferencën e sotshme për shtyp  publikoi se posedon materiale të përgjimit të më shumë se 20.000 qytetarëve.

Ai gazetarëve ua prezantoi audio-materialet, gjithashtu u publikuan edhe telefonata me gazetarët, ndër të tjera edhe ministra të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë.

Jam i  përndjekur dhe  i përgjuar në 300 biseda të mija me bashkëpartiakët e mijë, gazetarët, anëtarët dhe familjen time- deklaroi.

Ai gjithashtu  kërkoi amnisti për të gjitha personat të cilët janë  përfshirë në përgjim, të cilët kanë dorëzuar materiale për tu zbuluar ky operacion i paligjshëm.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.