fbpx

Lundrim apo ecje mbi liqenin e akullt

-

Alpinisti Tomas Nunuk dhe miku i tij bënë një incizim fantastik, i cili tregon se si duket ecja mbi liqenin e ngrirë dhe të pastër si kristali.

Video- incizimi, i cili për tre ditë në “Youtube” është shikuar më shumë se 1.9 milion herë, është incizuar në liqenin e malit slloven “Visoki Tatri”. Uji i liqenit është aq i pastër saqë krijon përshtypje se ecja bëhet në ajër e jo në akull.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.