fbpx

Veljanovski do të mbaj pranim për Ditën e pavarësisë

-

Kryetari i Kuvendit, Trajko Veljanovski sonte për Ditën e pavarësisë, do të organizoj pranim solemn.

Në këtë ceremoni është ftuar kreu shtetërorë, deputetët dhe ministrat e përbërjes së parë të Parlamentit, kori diplomatik si dhe përfaqësues të të gjithë sferave të jetës politike, kulturore, shkencore dhe ekonomike në vend.

Pranimi do të mbahet në Sallën e kristaltë në Kuvend.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.