fbpx

Vanhaute: Po shqyrtohen opsione të ndryshme që të ketë pajtueshmëri për mediat

-

Për momentin, për fat të keq, nuk është e mundur të vazhdohen takimet për reformat në media ku deri më tani janë zhvilluar, njofton ndërmjetësi belg Piter Vanhaute.

“Duke pasur parasysh interesin e opinionit për bisedimet për media në suazat e grupit politik të punës, duam t’ju informojmë se tani për tani është e pamundur të vazhdojnë takimet e grupeve të punës. Sidoqoftë, po shqyrtojmë opsione të ndryshme që të kemi rezultat mes palëve relevante” shkruan në njoftimin e Vanhautes.

Ndërmjetësi mbrëmë për “Alsat -M” deklaroi se grupet e punës nuk janë të interesuara që të vazhdojnë me bisedimet dhe se bisedime me siguri nuk do të ketë.

 

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course