fbpx

Tre persona të plagosur në përleshje të armatosur në Tetovë

-

Tre persona  kanë marrë plagë gjatë një përleshje me armë Tetovë, informoi policia.
Në përleshje dhe në të shtënat kanë marrë pesë persona, prej të cilëve tre me plagë të rënda, janë quar në Klinikën e Tetovës, kurse dy të tjerët me plagë më të lehta janë pranuar në kurim në Qendrën  e Urgjencës të Shkupit.
Rrahja ka ndodhur mbrëmë vonë.
Ekipi i policisë nga SPB- Tetovë punën në zbardhjen e rastit.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.