fbpx
Tag: Mohamed Almohamed

tag: Mohamed Almohamed

MPB: Katër persona me emrin Ahmad Almohamed kanë kaluar përmes Maqedonisë

Policia maqedonase ka regjistruar katër refugjat me prejardhje siriane që kanë tranzituar përmes Maqedonisë me emrin Ahmad Almohamed i cili dyshohet se ka kryer sulmin kamikaz në Paris, të premten e kaluar, njoftojnë për “Meta” nga MPB. Prej këtij dikasteri në të gjithë katër rastet, personat kanë pasur të dhëna të ndryshme dhe se kanë pasur dokumente greke, por jo...