fbpx
Tag: Grup terrorist

tag: grup terrorist

Ivanov: Zaev bën thirrje për skenar ukrainas dhe dhunë

Zoran Zaev është ai që bën thirrje për skenar ukrainas, dhunë dhe e krahason gjendjen në vend me atë të Sirisë. Këtë sot e deklaroi presidenti Ivanov duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve për thirrje që dje deri tek ai e dërgoi kreu i LSDM-së, që t'i publikoj të dhënat e kundërzbulimit për përgatitjen e luftës civile në...