fbpx
Tags Gënjeshtër

Tag: gënjeshtër

LSDM: Gënjeshtrat e Gruevskit janë pasojë e frikës nga ballafaqimi me drejtësinë

Nikola Gruevski dhjetë vite të plota sillej në mënyrë kriminale ndaj Maqedonisë dhe interesat e saja nacionale dhe strategjike, thuhet në reagimin e LSDM-së ndaj statusit të liderit të VMRO DPMNE, Nikola Gruevski në Facebook. Nga LSDM shtojnë se “Gruevski dhe më të afërmit e tij do të japin llogari para institucioneve të sistemit për vjedhjen, krimin, korrupsionit tragjeditë personale,...