fbpx

Moti sot shumë i ftohtë dhe me diell

-

Moti sot në mëngjes është shumë i ftohtë. Në orën shtatë në Shkup-Petrovec, Tetovë dhe Berovë janë matur -12 gradë Celsius, në Manastir -11, në Prilep -10, në Shkup – Zajçev Rid dhe Kumanovë -9, në Demir Kapi, Kriva Pallankë, Strumicë dhe Kavadar -8, në Shtip, Vinicë dhe Dibër -7, në Gjevgjeli, Ohër, Pretor dhe Lazaropole -6, ndërsa në Dojran, Krushevë dhe Mavrovë deri -4 gradë Celsius.

Siç njoftoi DPHM, temperaturat minimale ishin-13 gradë Celsius në Tetovë deri -5 në Dojran.
Gjatë ditës do të jetë mot me vranësira mesatare me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. Temperatura maksimale do të jetë një deri shtatë gradë Celsius.

Në Shkup mot i ngjashëm me temperaturë deri dy gradë Celsius.

Нашите вести во вашето сандаче

Секој ден во 17 ч. добивајте ги вестите од Новинската агенција Мета директно на вашата електронска адреса.

Ве молиме одберете на кој начин сакате да добивате информации од нас:
Можете да се отпишете од оваа листа преку линкот на крајот од нашите пораки.
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course