fbpx

Riçard Houit nesër në Shkup

-

Një grup i euro- parlamentarëve në krye me Riçard Houit, nesër do të vijnë për vizitë në Maqedoni.

Pritet që Houit të takohet me liderin e opozitës dhe partisë së LSDM-së, Zoran Zaev.

Pas takimit ai do të mbaj konferencë shtypi në selinë e partisë.

Tani për tani nuk zbardhen detaje se çfarë do të flitet në këtë konferencë shtypi.

Vizita e këtillë e deputetëve evropiane vjen para publikimit të raportit vjetor për përparimin e Maqedonisë, por edhe në moment kur partitë politike edhe më tej s’mund të gjejnë zgjidhje për daljen nga kriza që u nënshkrua me Marrëveshjen e Përzhinos.

 

 

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download